Aktuality

Příští utkání mužů proti TJ Hluboká Knights v Hokejovém centru Pouzar již v úterý 20.2.2024 od 19:30

V nezakryté Kuki aréně v Hluboké nad Vltavou se již zastavily mrazící stroje. Zástupci TJ Hluboká Knights prostřednictvím Krajského výkonného výboru Českého hokeje oznámili, že A-tým odehraje všechna zbývající domácí utkání play off Krajské ligy na ledě Hokejového centra Pouzar v Českých Budějovicích. Nejbližší duel proti Vimperku se zde uskuteční v úterý 20. února od 19.30 hodin.

První zápas Play off se odehraje v POUZAR ARÉNĚ!!!


První zápas Play Off se pomalu blíží. A
Pozor! Z důvodu, že náš soupeř nemohl slíbit zajištění vhodných podmínek se utkání odehraje v Hokejovém centru Pouzar v Českých Budějovicích. Tedy v pátek 16.02.2024 od 19:30 hodin doufáme ve Vaší podporu.

Adéla v repre!

Adéla Voldřichová, vimperská odchovaňkyně, se zúčastní turnaje olympijských nadějí v Hodoníně. Držíme palce!

Nález mobilního telefonu

Včerejšího dne, tj 18.11.2023 byl v prostorách zimního stadionu nalezen mobilní telefon, který byl poctivou nálezkyní odevzdán na vrátnici zimního stadionu. Kdo byl včera na zimním stadionu a postrádá mobilní telefon, tak je u ledařů.

Pavel Samohejl dostal stop na 3 zápasy

Disciplinární komise, která se zabývala domácím utkáním s HC Milevsko 1934, potrestala Pavla Samohejla zákazem startu na tři soutěžní utkání. Pavel nebude trenérům k dispozici v 7., 8. a 9. kole.

DERBY V NEDĚLI

Na základě žádosti HC Vimperk je mistrovské utkání ve Strakonicích přeloženo na neděli 08.10.2023, kdy začátek zápasu je v 18:45 hodin.

Naši odchovanci

Šimon Kurz, vimperský odchovanec, který postupně prošel mládežnickými týmy  Vimperka, Strakonic, Motoru České Budějovice a rakouským Grazem, kde nastoupil také v několika zápasech za místní áčko, bude  v letošní sezóně oblékat dres Maďarského Dunaujvaros Acelbikak, který hraje nejvyšší maďarskou  ERSTE LIGU, se kterým podepsal profesionální hráčskou smlouvu. Ať se daří Šimone!

4. třída poprvé na celé hřiště

V sobotu 16. září 2023 odehrál tým 4. tříd první zápas na celé hřiště, když si na domácí led pozval tým z Milevska. Domácí nakonec soupeře porazili v poměru 6:5 a dokázali vyhrát i dovednostní soutěž - trestné nájezdy.

Martin Böhm do Finska

Vimperský odchovanec Martin Böhm podepsal  hráčskou smlouvu na nadcházejí sezónu s finským týmem Joensuun Kiekko-Pojat. Ať se daří Martine.

Starší žáci v Soběslavi šestí

V uplynulém víkendu se tým starších žáků zúčastnil turnaje "Alfa Cup 2023", který pořádal pro tuto věkovou kategorii hokejový klub OLH Spartak Soběslav. Vimperští bojovali a obsadili na turnaji  6. místo.

Naši odchovanci

Martin Willmann, odchovanec vimperského hokeje, byl vidět při včerejším zápase extraligy juniorů, když jeho tým Banes Motor České Budějovice porazil HC Vervu Litvínov v poměru 6:3 a Martin v zápase zaznamenal čtyři kanadské body za  asistence. 

3/4. třída na přátelské zápasy do Klatov

V neděli 3. září 2023 vyjíždí spojený tým třetích a čtvrtých  tříd na miniturnaj do Klatov, kde se poměří s místním klubem a poté s Energií Karlovy Vary.

Devítka na turnaj do České Lípy

O víkendu 02-03. září 2023 se zúčastní hráči 9. tříd turnaje v České Lípě s názvem "O pohár města Česká Lípa",  kde se postupně utkají s domácím týmem, Tatranem Sedlčany, HC Děčínem a Stadionem Vrchlabí. Ať se daří!

Starší žáci se zúčastní turnaje v Soběslavi

Od pátku 01.09. do neděle 03.09.2023 se zúčastní starší žáci turnaje s názvem ALFA CUP, který pořádá tým OLH Spartak Soběslav. Vimperský tým se hned v pátek utká s domácím týmem, v sobotu na ně čeká Motor České Budějovice a HC Slovan Louny a v neděli se postupně utkají s týmem HC Meteor Třemošná a HC Rytíři Vlašim. Přejeme hodně štěstí!

Deváťáci porazili Lokomotivu Veselí n/Lužnicí

Ke svému prvnímu přípravnému zápasu si tým 9. tříd pozval na svůj led tým Lokomotivy Veselí n/Lužnicí, který po třetinách 2:0,2:0,2:1 porazil 6:1
Zobrazeno 1–15 z celkem 20

VALNÁ HROMADA HC VIMPERK se uskuteční v pondělí 10. června 2024

V pondělí 10. června 2024 od 17:00 hodin se bude konat VALNÁ HROMADA Sportovního klubu HC Vimperk, z.s. Valná hromada proběhne v salonku...

Novinky v systému Krajské ligy mužů

V pondělí 06. května 2024 se v budově Krajského úřadu v Českých Budějovicích uskutečnila volební  konference Jihočeského...

Další mistrovský titul pro Šimona Hrubce

Vimperský odchovanec Šimon Hrubec dosáhl se svým týmem ZSC Lions z Curychu ve Švýcarské nejvyšší soutěži na titul.