Aktuality

Naši odchovanci

Šimon Kurz, vimperský odchovanec, který postupně prošel mládežnickými týmy  Vimperka, Strakonic, Motoru České Budějovice a rakouským Grazem, kde nastoupil také v několika zápasech za místní áčko, bude  v letošní sezóně oblékat dres Maďarského Dunaujvaros Acelbikak, který hraje nejvyšší maďarskou  ERSTE LIGU, se kterým podepsal profesionální hráčskou smlouvu. Ať se daří Šimone!

4. třída poprvé na celé hřiště

V sobotu 16. září 2023 odehrál tým 4. tříd první zápas na celé hřiště, když si na domácí led pozval tým z Milevska. Domácí nakonec soupeře porazili v poměru 6:5 a dokázali vyhrát i dovednostní soutěž - trestné nájezdy.

Martin Böhm do Finska

Vimperský odchovanec Martin Böhm podepsal  hráčskou smlouvu na nadcházejí sezónu s finským týmem Joensuun Kiekko-Pojat. Ať se daří Martine.

Starší žáci v Soběslavi šestí

V uplynulém víkendu se tým starších žáků zúčastnil turnaje "Alfa Cup 2023", který pořádal pro tuto věkovou kategorii hokejový klub OLH Spartak Soběslav. Vimperští bojovali a obsadili na turnaji  6. místo.

Naši odchovanci

Martin Willmann, odchovanec vimperského hokeje, byl vidět při včerejším zápase extraligy juniorů, když jeho tým Banes Motor České Budějovice porazil HC Vervu Litvínov v poměru 6:3 a Martin v zápase zaznamenal čtyři kanadské body za  asistence. 

3/4. třída na přátelské zápasy do Klatov

V neděli 3. září 2023 vyjíždí spojený tým třetích a čtvrtých  tříd na miniturnaj do Klatov, kde se poměří s místním klubem a poté s Energií Karlovy Vary.

Devítka na turnaj do České Lípy

O víkendu 02-03. září 2023 se zúčastní hráči 9. tříd turnaje v České Lípě s názvem "O pohár města Česká Lípa",  kde se postupně utkají s domácím týmem, Tatranem Sedlčany, HC Děčínem a Stadionem Vrchlabí. Ať se daří!

Starší žáci se zúčastní turnaje v Soběslavi

Od pátku 01.09. do neděle 03.09.2023 se zúčastní starší žáci turnaje s názvem ALFA CUP, který pořádá tým OLH Spartak Soběslav. Vimperský tým se hned v pátek utká s domácím týmem, v sobotu na ně čeká Motor České Budějovice a HC Slovan Louny a v neděli se postupně utkají s týmem HC Meteor Třemošná a HC Rytíři Vlašim. Přejeme hodně štěstí!

Deváťáci porazili Lokomotivu Veselí n/Lužnicí

Ke svému prvnímu přípravnému zápasu si tým 9. tříd pozval na svůj led tým Lokomotivy Veselí n/Lužnicí, který po třetinách 2:0,2:0,2:1 porazil 6:1

Mladší žáci ve Strakonicích vítězně

V sobotu 26. srpna zajížděl tým mladších žáků ke svému prvnímu přípravnému zápasu na led Strakonic a domácí tým porazil v poměru 2:14 po třetinách 2:6,0:4,0:4

Turnaj O pohár starostky města Vimperk naplněn

Jako poslední účastník vimperského turnaje mužů " O pohár starostky města Vimperk", který se na vimperském zimním stadionu uskuteční v sobotu 9. září 2023 od 08:30 hodin byl představen tým TJ Knights Hluboká n/Vltavou

První přípravný zápas A-týmu.

V pátek 01.09.2023 od 19:00 hodin  se odehraje na vimperském zimním stadionu první přípravný zápas A-týmu, kdy pozvání k zápasu přijal tým Sokol Radomyšl.

Turnaj A-týmu

V rámci přípravy na následující sezónu se ve Vimperku v sobotu 9. září 2023 uskuteční turnaj mužů. Turnaj je určen pro čtyři týmy, kdy kromě domácího týmu  svou účast potvrdil tým TJ Sušice a  ESV Waldkirchen. Poslední soupeř se hledá.
Vítejte na novém webu HC Vimperk. Na tomto místě budete nacházet aktuality, krátké zprávy a odkazy na články na jiných webech. Věříme, že vás nový klubový web zaujme a budete na něm nacházet zajímavé a přínosné informace.
Zobrazeno 1–14 z celkem 14

Czechicehockey.tv

Sportovní klub HC Vimperk, z.s. začal spolupracovat se streamovací platformou czechicehockey.tv Streamovací kamera je již umístěna na...

HOKEJOVÝ PLES HC VIMPERK

V sobotu 11. listopadu 2023 od 19:00 hodin pořádá Sportovní klub HC Vimperk, z.s. "HOKEJOVÝ PLES", který se uskuteční ve společenském ...

3. třída v rámci přípravy vyjela na přátelský zápas do Příbrami

Přípravy na nadcházející sezónu vrcholí. V neděli 24. září vyjeli hokejisté 3. třídy na přátelské utkání do Příbrami.