Aktuality

Příští utkání mužů proti TJ Hluboká Knights v Hokejovém centru Pouzar již v úterý 20.2.2024 od 19:30

V nezakryté Kuki aréně v Hluboké nad Vltavou se již zastavily mrazící stroje. Zástupci TJ Hluboká Knights prostřednictvím Krajského výkonného výboru Českého hokeje oznámili, že A-tým odehraje všechna zbývající domácí utkání play off Krajské ligy na ledě Hokejového centra Pouzar v Českých Budějovicích. Nejbližší duel proti Vimperku se zde uskuteční v úterý 20. února od 19.30 hodin.

První zápas Play off se odehraje v POUZAR ARÉNĚ!!!


První zápas Play Off se pomalu blíží. A
Pozor! Z důvodu, že náš soupeř nemohl slíbit zajištění vhodných podmínek se utkání odehraje v Hokejovém centru Pouzar v Českých Budějovicích. Tedy v pátek 16.02.2024 od 19:30 hodin doufáme ve Vaší podporu.

Adéla v repre!

Adéla Voldřichová, vimperská odchovaňkyně, se zúčastní turnaje olympijských nadějí v Hodoníně. Držíme palce!

Nález mobilního telefonu

Včerejšího dne, tj 18.11.2023 byl v prostorách zimního stadionu nalezen mobilní telefon, který byl poctivou nálezkyní odevzdán na vrátnici zimního stadionu. Kdo byl včera na zimním stadionu a postrádá mobilní telefon, tak je u ledařů.

Pavel Samohejl dostal stop na 3 zápasy

Disciplinární komise, která se zabývala domácím utkáním s HC Milevsko 1934, potrestala Pavla Samohejla zákazem startu na tři soutěžní utkání. Pavel nebude trenérům k dispozici v 7., 8. a 9. kole.

DERBY V NEDĚLI

Na základě žádosti HC Vimperk je mistrovské utkání ve Strakonicích přeloženo na neděli 08.10.2023, kdy začátek zápasu je v 18:45 hodin.

Naši odchovanci

Šimon Kurz, vimperský odchovanec, který postupně prošel mládežnickými týmy  Vimperka, Strakonic, Motoru České Budějovice a rakouským Grazem, kde nastoupil také v několika zápasech za místní áčko, bude  v letošní sezóně oblékat dres Maďarského Dunaujvaros Acelbikak, který hraje nejvyšší maďarskou  ERSTE LIGU, se kterým podepsal profesionální hráčskou smlouvu. Ať se daří Šimone!

4. třída poprvé na celé hřiště

V sobotu 16. září 2023 odehrál tým 4. tříd první zápas na celé hřiště, když si na domácí led pozval tým z Milevska. Domácí nakonec soupeře porazili v poměru 6:5 a dokázali vyhrát i dovednostní soutěž - trestné nájezdy.

Martin Böhm do Finska

Vimperský odchovanec Martin Böhm podepsal  hráčskou smlouvu na nadcházejí sezónu s finským týmem Joensuun Kiekko-Pojat. Ať se daří Martine.

Starší žáci v Soběslavi šestí

V uplynulém víkendu se tým starších žáků zúčastnil turnaje "Alfa Cup 2023", který pořádal pro tuto věkovou kategorii hokejový klub OLH Spartak Soběslav. Vimperští bojovali a obsadili na turnaji  6. místo.

Naši odchovanci

Martin Willmann, odchovanec vimperského hokeje, byl vidět při včerejším zápase extraligy juniorů, když jeho tým Banes Motor České Budějovice porazil HC Vervu Litvínov v poměru 6:3 a Martin v zápase zaznamenal čtyři kanadské body za  asistence. 

3/4. třída na přátelské zápasy do Klatov

V neděli 3. září 2023 vyjíždí spojený tým třetích a čtvrtých  tříd na miniturnaj do Klatov, kde se poměří s místním klubem a poté s Energií Karlovy Vary.

Devítka na turnaj do České Lípy

O víkendu 02-03. září 2023 se zúčastní hráči 9. tříd turnaje v České Lípě s názvem "O pohár města Česká Lípa",  kde se postupně utkají s domácím týmem, Tatranem Sedlčany, HC Děčínem a Stadionem Vrchlabí. Ať se daří!

Starší žáci se zúčastní turnaje v Soběslavi

Od pátku 01.09. do neděle 03.09.2023 se zúčastní starší žáci turnaje s názvem ALFA CUP, který pořádá tým OLH Spartak Soběslav. Vimperský tým se hned v pátek utká s domácím týmem, v sobotu na ně čeká Motor České Budějovice a HC Slovan Louny a v neděli se postupně utkají s týmem HC Meteor Třemošná a HC Rytíři Vlašim. Přejeme hodně štěstí!

Deváťáci porazili Lokomotivu Veselí n/Lužnicí

Ke svému prvnímu přípravnému zápasu si tým 9. tříd pozval na svůj led tým Lokomotivy Veselí n/Lužnicí, který po třetinách 2:0,2:0,2:1 porazil 6:1
Zobrazeno 1–15 z celkem 20

Dohrávka 8. kola ligy starších žáků

Netradičně na středu byla naplánována dohrávka kategorie starších žáků HC Vimperk pro týmu HC Klatovy. Hrálo se na ledě našeho...

11. kolo soutěže třetích tříd

Třeťáci odehráli další kolo, tentokrát v Milevsku.

Rozhodující utkání čtvrtfinále mužů

V neděli 25.2.2024 jeli vimperští hokejisté sehrát rozhodující utkání na led s Hlubokou do Českých Budějovic. Toto utkání...