Archiv

Dohrávka 8. kola ligy starších žáků

Netradičně na středu byla naplánována dohrávka kategorie starších žáků HC Vimperk pro týmu HC Klatovy. Hrálo se na ledě našeho soupeře.

11. kolo soutěže třetích tříd

Třeťáci odehráli další kolo, tentokrát v Milevsku.

Rozhodující utkání čtvrtfinále mužů

V neděli 25.2.2024 jeli vimperští hokejisté sehrát rozhodující utkání na led s Hlubokou do Českých Budějovic. Toto utkání bylo o postup do semifinále KLM.

Muži po výborném výkonu srovnali sérii s Hlubokou a rozhodovat se bude v pátém zápase.

V pátek 23. února od 19 hodin se odehrála  ve Vimperské aréně další hokejová bitva čtvrtfinále play off Krajské ligy mužů, kdy domácí tým hrál o prodloužení série, hosté  zase chtěli proměnit svůj mečbol. Po heroickém výkonu vrátili domácí sérii zpět do hokejového centra Pouzar, když porazili Hlubokou 5:2 a v neděli tak od 13:00 hodin odehrají rozhodující zápas celé série.

Rozhodující utkání čtvrtfinále Krajské ligy mužů - již tuto neděli od 13:00 v Hokejovém centru Pouzar!!!

V neděli 25.2.2024 od 13:00 se odehraje rozhodující zápas našich borců proti týmu TJ Hluboká n.Vlt..

10. kolo ligy 3. tříd

V sobotu 10.2. čekal tým 3. třídy další dvojzápas. Tentokrát se hrálo v Linci proti domácím a proti týmu HC Mad Bull z Českých Budějovic.

Po velkém boji třetí čtvrfinalový zápas pro Hlubokou n/Vlt.

Hned v úterý 20. února se odehrál třetí čtvrtfinalový zápas play off Krajské ligy mužů  mezi týmem TJ KNIGHTS Hluboká n/Vltavou, který opět nemohl využít své domácí arény a musel tak opět nastoupit v azylu v hokejovém centru Pouzar v Českých Budějovicích a týme z podhůří Šumavy, HC Vimperk.

Čtvrťáci opět vítězně!!!

V sobotu 17.2. se na ledě Veselí nad Lužnicí odehrálo další kolo zápasů krajské ligy.

Ve druhém zápase čtvrtfinále play off vyhrála Hluboká. Stav je tak srovnaný na 1:1

V neděli, 18.2.2024 hráli vimperští na domácím ledě druhé utkání play off s týmem Hluboká nad Vltavou. V pátek dopadlo první utkání v Českých Budějovicích vítězstvím našich hokejistů 4:2.

Mistrovské utkání Starších žáků


Mistrovské utkání Starších žáků

Starší žáky čekal v sobotu na domácím stadionu tradiční soupeř HC Milevsko 1934.

Vysoká domácí výhra mladších žáků nad HC Motor České Budějovice

Mladší žáci přivítali na domácím ledě tým HC Motor České Budějovice a jednalo se o souboj o první místo v tabulce. Naši borci ho zvládli skvěle a naprosto zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem.

Do play off vstoupili muži famózně a v hokejovém centru Pouzar porazili Hlubokou

V pátek 16. února 2024 se rozjelo na čtyřech stadiónech Jihočeského kraje play off - čtvrtfinále Krajské hokejové ligy mužů. Vimperští zajížděli na led hlubockých Rytířů, druhého týmu základní části, kteří však vzhledem k počasí museli využít azyl v hokejovém centru Pouzar v Českých Budějovicích.

PLAY OFF PO PĚTI LETECH TAKÉ KONEČNĚ VE VIMPERKU

Základní část Krajské ligy mužů je za námi a naši borci se umístili na sedmém místě a vybojovali tak po pěti letech play off, jak pro sebe, tak i pro vimperské fanoušky.

Rozhovor s kapitány

Na pár otázek nám před blížícím se play-off odpověděli kapitáni Lukáš Turek s Janem Předotou.

Zobrazeno 1–15 z celkem 109

Dohrávka 8. kola ligy starších žáků

Netradičně na středu byla naplánována dohrávka kategorie starších žáků HC Vimperk pro týmu HC Klatovy. Hrálo se na ledě našeho...

11. kolo soutěže třetích tříd

Třeťáci odehráli další kolo, tentokrát v Milevsku.

Rozhodující utkání čtvrtfinále mužů

V neděli 25.2.2024 jeli vimperští hokejisté sehrát rozhodující utkání na led s Hlubokou do Českých Budějovic. Toto utkání...