Archiv

Czechicehockey.tv

Sportovní klub HC Vimperk, z.s. začal spolupracovat se streamovací platformou czechicehockey.tv Streamovací kamera je již umístěna na zimním stadionu ve Vimperku. Už je zapotřebí doladit jenom menší detaily a vše bude v nejbližší době již v provozu.

HOKEJOVÝ PLES HC VIMPERK

V sobotu 11. listopadu 2023 od 19:00 hodin pořádá Sportovní klub HC Vimperk, z.s. "HOKEJOVÝ PLES", který se uskuteční ve společenském  domě v Šumavských Hošticích.

3. třída v rámci přípravy vyjela na přátelský zápas do Příbrami

Přípravy na nadcházející sezónu vrcholí. V neděli 24. září vyjeli hokejisté 3. třídy na přátelské utkání do Příbrami.

WOLVES CUP 2023 PRO HC VIMPERK

V sobotu 23. září 2023 se zúčastnili hráči HC Vimperk ročníku 2015 turnaje s názvem "WOLVES CUP 2023", který pořádal na zimním stadionu v Plzni "Na Košutce" tamní klub Wolves Plzeň. A vimperským se tento turnaj podařilo VYHRÁT!

Starší žáci v přípravě porazili ESV Waldkirchen

V posledním přípravném utkání porazil tým starších žáků soupeře z vedlejšího Německa vysoko 19:0

Muži podlehli krumlovským Medvědům

V neděli 24. září 2023 začala Krajská liga mužů a vimperští vyjížděli na led do Českého Krumlova. Vstup do soutěže se však vimperským nepodařil podle jejich představ.

Vstup do mistrovských zápasům se devítce nepovedl

V sobotu 23. září začala pro devítku ostrá sezóna, když se v prvním kole potkali s IHC Králové Písek . Vstup do ní, si ale představovali úplně jinak.

9. třídě v uplynulém víkendu vyvrcholila příprava posledními přípravnými zápasy.

O víkendu 16-17. září 2023 sehráli deváťáci poslední dva přípravné zápasy před ostrým startem do sezóny.

V domácím prostředí mladší žáci nezaváhali.

V posledním přípravném zápase před ostrým startem do sezóny se mladší žáci utkali s Motorem České Budějovice.

O Pohár starostky města Vimperk dopadl pro domácí neúspěšně.

V rámci přípravy na Krajskou ligu uspořádal v sobotu 9. září 2023 klub HC Vimperk I. ročník turnaje mužů s názvem "O pohár starostky města Vimperk". Jak z názvu turnaje vyplývá, záštitu nad ním si vzala paní starostka města Vimperk,, Ing. Martanová.

Přípravný zápas mladších žáků v Písku skončil remízou

V sobotu 9. září se utkali vimperští mladší žáci v Písku s domácím výběrem. 

3 a 4. třída absolvovala další přípravné zápasy

V sobotu 2. září si pozval tým 4. tříd k přípravnému zápasu tým Motoru České Budějovice a hned v neděli 3. září vyjeli společně s kamarády ze 3. tříd na miniturnaj do Klatov.

Devítka obsadila v České Lípě 2. místo

Tým devátých tříd se první zářijový víkend zúčastnil turnaje "O pohár města Česká Lípa" a obsadil druhé místo.

Turnaj "O putovní pohár starostky města Vimperk" se blíží.

V sobotu 9. září 2023 změří hráči A-týmu svoje síly se třemi soupeři při turnaji, který pořádají na svém domácím ledě.

První přípravný zápas muži zvládli

Vimperští hokejisté zahájili přípravu na nadcházející sezónu několika tréninky a v pátek 1.9.2023 sehráli přípravné utkání s účastníkem Krajské ligy, týmem Sokol Radomyšl. K utkání nastoupili vimperští bez pěti hráčů základní sestavy, včetně brankaře, kteří se k utkání nemohli dostavit z různých důvodů. Začátek utkání byli hosté aktivnější, lépe bruslili, kombinovali a bylo vidět, že mají více natrénováno. I přesto domácí dvěma góly vedli po první třetině 2:0. Poté se podařilo hostům snížit na 2:1, ale domácím se podařilo  vyrovnat hru i tempo hostů, kteří zjevně polevili. Hráči Radomyšle měli několik šancí, ale mladičký brankář Vimperku Daniel Kůs tým  svými zákroky podržel. Domácím se v druhé třetině dvěma rychlými góly podařilo odskočili až na stav 4:1. Hostům z Radomyšle se ještě během druhé a začátkem třetí třetiny podařilo snížit na 4:3, ale domácí pečetili výhru další, pátou vstř elenou brankou a stav 5:3 dokázali uhájit i v závěru utkání i přes powerplay hostů.

Přístí víkend, přesněji v sobotu 09. září 2023, pořádá A-tým, v rámci přípravy, turnaj s názvem "O putovní pohár starostky města Vimperk", kdy pozvání na tento turnaj přijaly týmy Sušice, Hluboké nad Vltavou a Waldkirchenu,tedy turnaj bude mít i mezinárodní nádech.   Tímto všechny zveme a doufáme, že bude letošní sezóna korunována účastí v play off.

Předem děkujeme za podporu hráčů.

za A-tým
Jiří Horejš
vedoucí mužstva

Zobrazeno 1–15 z celkem 23

Czechicehockey.tv

Sportovní klub HC Vimperk, z.s. začal spolupracovat se streamovací platformou czechicehockey.tv Streamovací kamera je již umístěna na...

HOKEJOVÝ PLES HC VIMPERK

V sobotu 11. listopadu 2023 od 19:00 hodin pořádá Sportovní klub HC Vimperk, z.s. "HOKEJOVÝ PLES", který se uskuteční ve společenském ...

3. třída v rámci přípravy vyjela na přátelský zápas do Příbrami

Přípravy na nadcházející sezónu vrcholí. V neděli 24. září vyjeli hokejisté 3. třídy na přátelské utkání do Příbrami.