Martin Willmann | | A-tým

Ani 11. kolo body nepřineslo

Minulý víkend měl tým mužů volný los a čtyři tréninky k dobru, aby se mohli připravit na druhou část mistrovských zápasů, když v sobotu 08. listopadu zajížděli v rámci 11. kola na led Lokomotivy Veselí nad Lužnicí. Domácí tým měl za sebou tři prohry v řadě a toho mohl vimperský tým využít. Do zápasu vimperští vstoupili aktivně a první gólovku měli právě oni, když Jirka Sitter se hned v úvodu ocitl sám před domácím gólmanem, ale jeho střela za jeho záda nezamířila. V první třetině pak stříleli branky jenom domácí, za které se trefil Řehoř a čtyři vteřiny před koncem třetiny i Dušák a do kabin se šlo za stavu 2:0 pro domácí.  Ve druhé třetině padlo celkem pět branek, tři na straně Lokomotivy a dvakrát se prosadil i hostující tým, když o ty vimperské zásahy se v obou případech postaral Honza Vavřík, ale stačilo to jenom na snížení stavu na 5:2 po dvou třetinách, kdy se vimperský tým opět nevyvaroval obdržet branku do šatny. Vstup do třetí třetiny vyšel týmu z podhůří Šumavy, když po dvou minutách se trefil Tomáš Březina, který tak snížil na rozdíl dvou branek, ale domácí tým si slibně rozehrané utkání již pohlídal a třetimi brankami rozhodl, že tři body zůstanou na břehu Lužnice. V závěru utkání pak již jenom korigoval výsledek čtvrtou brankou Vimperka Albert Hrůša, který využil přesilovou hru. Domácí tým tak přerušil tři prohry v řadě, kdežto u vimperských pokračuje trápení a čekání na první výhru v sezóně.