Martin Willmann | | Klub

Czechicehockey.tv

Sportovní klub HC Vimperk, z.s. začal spolupracovat se streamovací platformou czechicehockey.tv Streamovací kamera je již umístěna na zimním stadionu ve Vimperku. Už je zapotřebí doladit jenom menší detaily a vše bude v nejbližší době již v provozu.

Připravte se na vzrušující začátek nové hokejové sezony! 

Na platformě czechicehockey.tv budete mít jedinečnou příležitost sledovat všechny domácí a některé venkovní zápasy našeho klubu ( A-týmu i mládežnických kategorií) z pohodlí domova. 

Pokud si na czechicehockey.tv založíte svůj účet, budete moci kromě domácích utkání našeho týmu sledovat i všechny další zápasy v nabídce. Přehrávání funguje jak živě, tak ze záznamu. 

Czechicehockey.tv je streamovací službou, která nabízí možnost sledovat hokej z více než 80 stadionů po celém Česku a zvýšit tak popularitu tohoto sportu, a to napříč všemi věkovými kategoriemi. Kromě zprostředkování hokejových zážitků divákům nabízí služba také možnosti růstu jednotlivých klubů! Hokejové týmy mají k dispozici data, prostřednictvím kterých mohou trenéři analyzovat tréninky i zápasy, a tím přispět k lepší efektivitě týmu a budoucím úspěchům.

Jestliže nemůžete fandit přímo z tribuny, vytvořte si účet na Czechicehockey.tv, ať vám nic neunikne! 

Starší žáci bojovali o body v Písku

Mistrovské utkání starších žáků

Úvodní třetina hrůzy rozhodla o výsledku utkání

V neděli 19. listopadu odehráli vimperští mladší žáci další mistrovské utkání. Tentokrát přivítali na svém ledě soupeře HC...

Muži po souboji s Českým Krumlovem berou pouze jeden bod

Do druhé poloviny soutěže vstoupil tým můžu domácím zápasem proti týmu z Českého Krumlova a potřeboval bodovat a to nejlépe za tři...