Martin Willmann |

Mládežnické turnaje mezi vánocemi

Mezi vánočními svátky mládež HC Vimperk nebude zahálet a hned tři turnaje uspořádá na svém domácím ledě.

ČTVRTEK 28.12.2023
09:00 - 18:00 hodin

Jako první přichystal domácí turnaj tým 4. tříd, kteří jej nazvali "Turnaj Pavla Předoty". Záštitu nad tímto turnajem převzal bývalý dlouholetý předseda našeho klubu.  Turnaj je určen pro hráče ročníku 2014 a mladší a hraje se na celé hřiště. Hrací doba je stanovena na 2 x 18 minut hrubého času. Pozvání na tento turnaj přijaly týmy HC Milevsko 1934, Tatran Sedlčany a HC Klatovy.

08:00 - 18:00 hodin

Další domácí turnaj připravil tým starších žáků. Jde již o VI. ročník tohoto turnaje pro věkovou kategorii ročníku 2010-2011, tedy v letošní sezóně kategorii starších žáků. Turnaje se kromě domácího týmu zúčastní týmy HC Slavoj Český Krumlov, HC Meteor Třemošná a HC Poděbrady. Hrací doba je stanovena na 2x20 minut čistého času, kdy každá třetina se bere jako samostatný zápas. O bonusový bod se pak týmy utkají ve hře 3x3 v délce 5. minut. V případě nerozhodného stavu při hře 3x3 se pojedou trestná střílení do rozhodnutí.

13:30 - 18:30 hodin

Poslední domácí turnaj připravil realizační tým našich nejmenších hokejistů, tedy 2 a 3. třídy. Turnaj s názvem "O Krále Šumavy" je určen pro hráče ročníku 2015 a 2016, kdy na jedné straně ledové plochy proběhne samostatný turnaj ročníku 2015 (3. třída) a na straně druhé samostatný turnaje ročníku 2016 (2. třída). Hrací doba je stanovena na 2x12 minut hrubého času. Kromě domácích nadějí se turnaje zúčastní týmy z Českého Krumlova, Tábora a Černošic.

17:30 - 17:40 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

VŠEM NAŠIM HRÁČŮM A HRÁČKÁM A VŠEM ORGANIZÁTORŮM TURNAJŮ PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ A SPORTOVNÍCH ÚSPĚCHŮ, AŤ VŠE KLAPE, JAK MÁ.

FANOUŠKY ZVEME DO OCHOZŮ VIMPERSKÉHO ZIMNÍHO STADIONU, PŘIJĎTE PODPOŘIT NAŠE HOKEJOVÉ NADĚJE, URČITĚ SE VÁM ODMĚNÍ KRÁSNÝMI VÝKONY.

Muži neuspěli v Soběslavi

V rámci 7. kola krajské ligy mužů odjel náš A-tým k dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát do Soběslavi.

A tým porazil favorita z Milevska v prodloužení.

Po nevýrazném pátečním výkonu proti týmu Božetic se domácí tým mužů vyšvihl k výbornému výkonu a v 6. kole Krajské ligy mužů a po...

V pátečním boji muži vydolovali dva cenné body proti Božeticím

V pátek 11. října 2024 čekal na tým mužů večerní zápas proti týmu Božetic, kteří již tradičně hrají na milevském ledě. Přestože...