HC VimperkLoko. Veselí n.Luž.

2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
Martin Willmann | | A-tým

Muži těsně nestačili na Lokomotivu Veselí nad Lužnicí

V dalším kole Krajské ligy mužů přivítal vimperský tým na svém ledě v netradiční hodinu tým Lokomotivy Veselí nad Lužnicí.

HC Vimperk:

M. Dvořák (D. Kůs) — L. Turek, M. Horejš, J. Předota, J. Topinka, D. Drabeš — J. Paukner, T. Koška, D. Kašpar, M. Švarc, P. Novotný, J. Šafář, L. Holub, V. Korous, J. Vavřík, V. Boška, M. Časta, J. Sitter

Loko. Veselí n.Luž.:

D. Plecer (D. Ludvík) — J. Benda, K. Klípa, M. Čančura, M. Štěcha, R. Krampl, J. Šťastný, D. Kratochvíl — K. Vaněk, M. Bláha, D. Kovaříček, J. Marcilis, M. Vlach, M. Klimeš, R. Benda, R. Novotný, J. Mikeska, J. Bárta, V. Pechlát, F. Bárta

Branky, asistence  5. Sitter (Korous, Švarc), 25. Předota (Dvořák) – 13. Bárta (Benda, Bárta), 26. Marcilis (Benda), 34. Kovaříček (Bárta, Bárta)

Vyloučení: 5:7   Využití   1:0   V oslabení 0:0                                Rozhodčí: Ondřej -  Knor, Mašek

Diváci: 200

Stadion: Vimperk, Zimní stadion

Komentář

V sobotu 11.11.2023 přivítali muži HC Vimperk hráče Loko Veselí nad Lužnicí. Od začátku bylo vidět, že hosté s hodně omlazeným týmem byli hodně aktivní a domácí se museli vyrovnat s jejich tempem. Toto se, musím říci, povedlo. Potvrzením toho byl první gól domácích, který střelil Jirka Sitter a otevřel tak skóre na 1:0. Bohužel pár minut na to hosté poměrně lacino vyrovnali na 1:1. Tímto výsledkem skončila první třetina.

Ve druhé části už přebírali iniciativu domácí a vše potvrdil Jan Předota gólem na 2:1. Bohužel se musím opakovat a hosté opět vcelku rychle vyrovnali na 2:2. Ještě v této třetině se hostům povedlo dát třetí branku. S tímto skóre, 2:3 pro Vimperk se šlo po druhé třetině do kabin. Ve třetí třetině domácí marně dobývali branku hostů. Měli zde řadu velikých šancí, mnohdy se puk „povaloval“ po brankové čáře, ale bohužel za čáru nepadl. Vimperským hráčům nejde upřít bojovnost. Myslím, že od poloviny zápasu byli lepším týmem, ale bohužel s hořkým koncem…domácí zápas prohráli 2:3.

V neděli 19.11.2023 odjíždí vimperští k dalšímu utkání KLM do Soběslavi. Zde je čeká neméně těžký zápas. Doufejme, že získají na ledě Soběslavi bod a domů přijedou ideálně s výhrou.