Martin Willmann | | A-tým

PLAY OFF PO PĚTI LETECH TAKÉ KONEČNĚ VE VIMPERKU

Základní část Krajské ligy mužů je za námi a naši borci se umístili na sedmém místě a vybojovali tak po pěti letech play off, jak pro sebe, tak i pro vimperské fanoušky.

Konečná tabulka soutěže tak přisoudila ve čtvrtfinále play off vimperským mužům tým Rytířů z Hluboké nad Vltavou, kteří před sezónou značně posílili a skončili po základní části na druhém místě. Vzájemné zápasy v základní části vyšly vždy hokejistům z Hluboké, když nejprve na vimperském stadionu porazili domácí 4:0 a v odvetě v KUKI aréně vimperští zle kousali, ale nakonec opět odešli poraženi, tentokrát v poměru 5:2 z pohledu domácího týmu. Takže vimperští určitě mají co hlubockým Rytířům vracet a jak se říká, play off je úplně nová soutěž, kde není o překvapení nouze a proč by se o jedno takové překvapení nemohl postarat náš tým.

Play Off se hraje na tři vítězná utkání. Pokud utkání skončí nerozhodně v základní hrací době, hraje se pětiminutové prodloužení bezprostředně po tříminutové přestávce. Družstva hájí stejné branky jako ve třetí třetině. Prodloužení končí uplynutím pěti minut nebo vstřelením branky. Družstvo, které vstřelí branku je vítězem utkání. V prodloužení hrají družstva v počtu tří hráčů a s jedním brankářem. Pokud nepadne branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání. První, třetí a případně páté utkání jako domácí v celém „play off“ hraje vždy to družstvo, které bylo v tabulce po základní části lépe umístěné.

Jízdní řád čtvrtfinále play off mezi TJ KNIGHTS Hluboká n/Vltavou - HC Vimperk (první tři zápasy)

PÁTEK 16.02.2024 OD 19:30 HODIN - POUZAR ARÉNA Č. BUDĚJOVICE

NEDĚLE 18.02.2024 OD 17:00 HODIN - ZS VIMPERK

ÚTERÝ 20.02.2024 OD 19:00 HODIN - ZS "KUKI ARÉNA" HLUBOKÁ N/VLTAVOU

PŘÍPADNÉ 4. ZÁPAS  -  PÁTEK 23.02.2024 ZS VIMPERK

PŘÍPADNÝ 5. ZÁPAS -  NEDĚLE 25.02.2024 ZS HLUBOKÁ N/VLTAVOU

PŘIJĎTE POVZBUDIT NAŠĚ HRÁČE A VYTVOŘIT JIM BOUŘLIVOU ATMOSFÉRU A TO NEJENOM NA NAŠEM ZIMNÍM STADIONU. KAŽDÝ HLAS A PÁR RUKOU BUDE ZNÁT. POJĎME DOTLAČIT NÁŠ TÝM DO DALŠÍHO KOLA PLAY OFF!!!!

Muži neuspěli v Soběslavi

V rámci 7. kola krajské ligy mužů odjel náš A-tým k dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát do Soběslavi.

A tým porazil favorita z Milevska v prodloužení.

Po nevýrazném pátečním výkonu proti týmu Božetic se domácí tým mužů vyšvihl k výbornému výkonu a v 6. kole Krajské ligy mužů a po...

V pátečním boji muži vydolovali dva cenné body proti Božeticím

V pátek 11. října 2024 čekal na tým mužů večerní zápas proti týmu Božetic, kteří již tradičně hrají na milevském ledě. Přestože...