Martin Willmann | | A-tým

Prohra s Radomyšlí neskutečně bolí

Zápas o všechno. Tak by se dal charakterizovat páteční zápas vimperského týmu mužů ve 24. kole Krajské ligy mužů. V pátek 23. ledna od 19 hodin na svém ledě hostili tým Sokola Radomyšl a potřebovali z tohoto zápasu urvat plný bodový počet, přinejhorším body dva, aby měli stále šanci na postup do play off z osmého místa, které před zápasem zaujímal právě soupeř z Radomyšle. Bohužel se to nepovedlo a vimperští ze zápasu vydolovali pouze bod jeden za prohru po nájezdech 3:4 a tak se jim soupeř vzdálil na rozdíl 3 bodů.