Martin Willmann | | A-tým

Střelci J. Hradec deklasovali v dohrávce 9. kola Vimperk

Po nedělní výhře ve Strakonicích čekala vimperské muže v pátek 12. prosince dohrávka 9. kola na ledě Střelců Jindřichlv Hradec. Bohužel do Jindřichova Hradce  vimperští odjížděli v dosti okleštěné sestavě, nemohli využít služeb hráčů hrající za Black Dogs Budweis ani dalších hráčů, kteří se potýkají se zraněním. Do Hradce tak přijelo 11 hráčů plus dva gólmani. Domácí hokejisté na soupeře ze Šumavy vlétli hned od úvodního hvizdu a za prvních deset minut dokázali Marka Dvořáka překonat hned třikrát. V úvodu druhé třetiny přišly další dvě branky a ve vimperské brance došlo ke střídání, kdy nastoupil Daniel Kůs. Ten ještě ve druhé třetině lovil kotouč za svými zády ještě pětkrát. Za vimperské se prosadil ve druhé třetině pouze Ladislav Paule a druhá třetina tak skončila hrozivě 7:1 pro domácí. Ve třetí třetině se hra alespoň co se týče branek vyrovnala, na každé straně padly dvě branky, o ty vimperské se postarali Rolínek a Šafář. Páteční utkání ta skončilo vysokou výhrou Střelců 12:3, po třetinách 3:0,7:1,2:2.