Martin Willmann | | A-tým

Vimperští se pomalu škrábou vzhůru

V 15. kole čekal na vimperský A tým velmi důležitý zápas v Písku, kde se proti nim postavil tým Sokola Radomyšl. V případě výhry by se vimperští svému soupeři přiblížili na jeden bod......a povedlo se, byť se nejednalo o vůbec lehké utkání.