Martin Willmann | | A-tým

Vstup do nové sezóny se mužům nepovedl

V neděli 21. září konečně ve Vimperku začala nová hokejová sezóna s očekáváním, zda se podaří navázat na tu loňskou, kdy se vimperským velmi dařilo. Vstup do sezóny se však nevyvedl tak, jak by si hráči i trenéři přáli a na domácím ledě prohráli s Lokomotivou Veselí nad Lužnicí vysoko 5:9.