Martin Willmann | | Mládež

3. třída v rámci přípravy vyjela na přátelský zápas do Příbrami

Přípravy na nadcházející sezónu vrcholí. V neděli 24. září vyjeli hokejisté 3. třídy na přátelské utkání do Příbrami.

Příprava na nadcházející sezónu vrcholí a tak v neděli 24. září vyjeli hokejisté 3. třídy na přátelské utkání do Příbrami. Zápas trval netradičně 2x 30 minut a vzhledem k velké mardoce jsme sestavu doplnili o mladší hráče ze druhé třídy, pro které to byl vlastně úplně první hokejový zápas.. 

Na Áčkové straně jsme zaspali start zápasu. Příbramští nám nedali prostor k rozkoukání a vytvořili si tak značný gólový náskok. Druhou polovinu zápasu naši kluci drželi krok se soupeřem, bohužel se jim již nepodařilo dohnat gólovou ztrátu. V závěrečných nájezdech jsme si vedli již lépe a spravili si chuť.

Na straně B se poprvé představili i benjamíci ze druhé třídy. Tady bylo skóre po celou dobu zápasu vyrovnané, soupeř nám utekl až v závěru utkání. 

Kluci a holky odehráli parádní zápas. Je před námi však ještě hodně práce. Letošní přípravné zápasy jsme absolvovali mimo Jihočeský kraj, abychom změřili síly s týmy, se kterými se běžně nepotkáme. 

První mistrovské utkání nás čeká již tuto sobotu 30. září. Na domácím ledě přivítáme Spartak Soběslav a HC Motor České Budějovice. Začínáme v 11:00, tak přijďte fandit!

Autor: Lucie Šindlerová
vedoucí mužstva 3. tříd

Starší žáci bojovali o body v Písku

Mistrovské utkání starších žáků

Úvodní třetina hrůzy rozhodla o výsledku utkání

V neděli 19. listopadu odehráli vimperští mladší žáci další mistrovské utkání. Tentokrát přivítali na svém ledě soupeře HC...

Muži po souboji s Českým Krumlovem berou pouze jeden bod

Do druhé poloviny soutěže vstoupil tým můžu domácím zápasem proti týmu z Českého Krumlova a potřeboval bodovat a to nejlépe za tři...