Archiv

Dohrávka 8. kola ligy starších žáků

Netradičně na středu byla naplánována dohrávka kategorie starších žáků HC Vimperk pro týmu HC Klatovy. Hrálo se na ledě našeho soupeře.

11. kolo soutěže třetích tříd

Třeťáci odehráli další kolo, tentokrát v Milevsku.

10. kolo ligy 3. tříd

V sobotu 10.2. čekal tým 3. třídy další dvojzápas. Tentokrát se hrálo v Linci proti domácím a proti týmu HC Mad Bull z Českých Budějovic.

Čtvrťáci opět vítězně!!!

V sobotu 17.2. se na ledě Veselí nad Lužnicí odehrálo další kolo zápasů krajské ligy.

Mistrovské utkání Starších žáků


Mistrovské utkání Starších žáků

Starší žáky čekal v sobotu na domácím stadionu tradiční soupeř HC Milevsko 1934.

Vysoká domácí výhra mladších žáků nad HC Motor České Budějovice

Mladší žáci přivítali na domácím ledě tým HC Motor České Budějovice a jednalo se o souboj o první místo v tabulce. Naši borci ho zvládli skvěle a naprosto zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem.

Důležitý domácí zápas mladších žáků

Mladší žáci 2012/2013 Vás zvou na důležitý zápas k cestě za vítězstvím v lize mladších žáků pro sezónu 2023-24.

Čtvrťáci nedali soupeři šanci!

V sobotu 3.2. vyjeli naši kluci ze 4. tříd na led do Milevska, kde na ně čekal nejprve soupeř z Jindřichova Hradce a poté domácí tým.

Vysoká výhra mladších žáků

V neděli 04. února přivítal tým mladších žáků na domácím ledě soupeře z Tábora a domácí tým si v tomto zápase otevřel doslova střelnici, když táborským Kohoutům uštědřil vysokou porážku 20:1.

Starší žáci přivítali na svém ledě tým HC Rokycany

HC Vimperk - HC Rokycany   3:5     (1:1, 2:2, 0:2)


Branky a nahrávky:
20. Ženíšek (Michálek, Sedlecká), 34. Bušek (Michálek, Ženíšek), 36. Bušek (Michálek) – 13. Milota (Krumphanzl), 29. Žlůva, 32. Červenka (Milota), 42. Milota (Muller), 59. Muller

Dvojzápas třeťáků

V neděli 28. ledna se na vimperské ledové ploše odehrála utkání tří týmů 3. tříd. Hrálo se klasicky na půlku v počtu tří hráčů plus brankář.

Vysoká výhra mladších žáků na Mad Bullu

V dalším kole Ligy mladších žáků "B" zajížděl vimperský tým do Českých Budějovic, kde na něj čekal druhý budějovický hokejový tým a to tým HC Mad Bull ˇ: Budějovice.

DRUHÁČCI VYRAZILI PRO BODY DO ČESKÝCH BUDĚJOVIC

V sobotu 20.1.2024 vyrazili hráči kategorie 2. tříd pro další hokejové zkušenosti do krajského města, kde se utkali s týmy HC Motor ČB a Střelci JH. Náš tým ovládla velká marodka, a proto jsme museli povolat do boje posily… Naši třeťáci opět nezklamali.

Derby pro mladší žáky

V sobotu hodinu po poledni proběhlo na zimním stadionu ve Vimperku další "derby" a to v kategorii mladších žáků, kdy na svém domácím ledě přivítal tým Vimperk sousední Strakonice. Vimperští potvrdili roli favorita a tým Strakonic porazil v poměru 12:1 po třetinách 4:0,4:1,4:0.

Zobrazeno 1–15 z celkem 69

Dohrávka 8. kola ligy starších žáků

Netradičně na středu byla naplánována dohrávka kategorie starších žáků HC Vimperk pro týmu HC Klatovy. Hrálo se na ledě našeho...

11. kolo soutěže třetích tříd

Třeťáci odehráli další kolo, tentokrát v Milevsku.

Rozhodující utkání čtvrtfinále mužů

V neděli 25.2.2024 jeli vimperští hokejisté sehrát rozhodující utkání na led s Hlubokou do Českých Budějovic. Toto utkání...