Archiv

Jan Předota hodnotí letní přípravu týmu mladších žáků

Mezi další hráče A týmu, kteří se věnují trénování vimperské mládeže, patří Honza Předota. Ten se již několikátou sezónu věnuje klukům ročníku 2014 a 2015 a v následující sezóně s touto partou postoupil do kategorie mladších žáků. Jak probíhala letní příprava a jak se těší na novou sezónu se dočtete v následujícím článku.

Třetí třída se v létě připravovala v Budilově.

Trenérem kategorie 3. tříd, tedy ročníku 2016 a 2017, je David Šindler, bývalý hráč HC Vimperk a dlouhodobý člen výkonného výboru HC Vimperk, který má na starosti převážně ekonomiku klubu, ale jak je vidět, pustil se i do výchovy malých hokejových talentů ve Vimperku. I s ním jsme dali řeč na téma letní příprava.

Druháčci mají za sebou svoji první letní přípravu ve svém hokejovém životě.

Pomalu se blíží doba, kdy se znovu otevřou dveře zimního stadionu ve Vimperku a vimperské mládežnické týmy se začnou připravovat na svou novou sezónu. Ale ne, že by zahálely, mají za sebou už letní přípravu, o které jsme si povídali s hlavními trenéry jednotlivých kategorií.

Hráči třetích a čtvrtých tříd začali přípravu na novou sezónu

V pondělí 29. dubna 2024 začala pro hráče 3 a 4 tříd příprava na novou sezónu. Do letní přípravy se pod vedením trenérů Davida Šindlera a Martina Hodbodě postupně zapojí 22 dětí. Na první trénink se dostavilo hned 16. Tyto dvě kategorie budou využívat ke svému tréninku sportovní areál obce Budilov a budou trénovat dvakrát v týdnu a to v pondělí a ve středu od 17 do 19 hodin. 

Adéla Voldřichová jako kapitánka dovedla reprezentační tým U15 ke stříbrné medaili.

Adéla Voldřichová, která začínala s hokejem na zimním stadionu ve Vimperku a hrála zde až do kategorie mladších žáků a v současné době hraje za ženský tým Roudnice nad Labem, jako kapitánka dotáhla reprezentační výběr U15 k zisku stříbra na turnaji European Girls Trophy, konaném v Bratislavě. GRATULUJEME!!!

Šéftrenér David Vinš zhodnotil sezónu mládeže

Šéftrenér mládeže zhodnotil jednotlivé mládežnické kategorie. Jak vypadá jeho pracovní den a jaké má plány do budoucna? To se dozvíte níže.

Dohrávka 10. kola ligy starších žáků

Ve středu 20.3.2024 byla na programu dohrávka dříve odloženého zápasu starších žáků proti týmu HC Strakonice.

Poslední dvojzápas 4. třídy v této sezóně

V sobotu 16.3. odehráli naši čtvrťáci poslední mistrovský dvojzápas sezóny, tentokrát na ledě týmu HC MAD BULL.

Pozvánka na pondělní zápas mladších žáků

Po sobotní výhře 18:2 (5:0, 4:1, 9:1) v Českém Krumlově, kdy jsme předváděli hezký hokej plný hezkých akcí a branek jsme potvrdili první místo v letošní sezóně v lize mladších žáků pro sezónu 2023-24.

Druháci měli víkend plný hokeje

Měli jsme před sebou víkend plný hokeje, kdy jsme vyjeli v sobotu 2.3.2024 na turnaj nejmenších do Pelhřimova. Odehráli jsme poměrně dobré zápasy a skončili na třetím místě. Děti si tak po zásluze odvezly domů pohár a medaile.

V neděli 9. března jsme pak na domácím ledě ve Vimperku odehráli poslední mistrovský dvojzápas 2. tříd letošní sezóny. Hostili jsme týmy Spartak Soběslav a HC Střelci Jindřichův Hradec.

Druháčkům se utkání v ČB nepovedlo

Sobota 17.2.2024. Naši nejmenší kluci a holky vyrazili poměřit síly na ledovou plochu do Českých Budějovic.

Vítězství čtvrťáků na domácím ledě

V sobotu 2.3.2024 si naši hokejoví čtvrťáci zahráli poslední domácí zápasy této sezóny. Přivítali týmy z Milevska a ze Soběslavi.

Dohrávka 8. kola ligy starších žáků

Netradičně na středu byla naplánována dohrávka kategorie starších žáků HC Vimperk pro týmu HC Klatovy. Hrálo se na ledě našeho soupeře.

11. kolo soutěže třetích tříd

Třeťáci odehráli další kolo, tentokrát v Milevsku.

10. kolo ligy 3. tříd

V sobotu 10.2. čekal tým 3. třídy další dvojzápas. Tentokrát se hrálo v Linci proti domácím a proti týmu HC Mad Bull z Českých Budějovic.

Zobrazeno 1–15 z celkem 81

Jan Předota hodnotí letní přípravu týmu mladších žáků

Mezi další hráče A týmu, kteří se věnují trénování vimperské mládeže, patří Honza Předota. Ten se již několikátou sezónu...

Třetí třída se v létě připravovala v Budilově.

Trenérem kategorie 3. tříd, tedy ročníku 2016 a 2017, je David Šindler, bývalý hráč HC Vimperk a dlouhodobý člen výkonného výboru HC...

Druháčci mají za sebou svoji první letní přípravu ve svém hokejovém životě.

Pomalu se blíží doba, kdy se znovu otevřou dveře zimního stadionu ve Vimperku a vimperské mládežnické týmy se začnou připravovat na svou...