HC KlatovyHC Vimperk

1:6 (1:4, 0:2, 0:0)
Martin Roučka | | Mládež

Dohrávka 8. kola ligy starších žáků

Netradičně na středu byla naplánována dohrávka kategorie starších žáků HC Vimperk pro týmu HC Klatovy. Hrálo se na ledě našeho soupeře.

HC Klatovy:

M. Žák — J. Krisl, J. Sika, A. Polák, J. Suchý, J. Kubát, A. Maříková — P. Pošar, S. Kochmanová, D. Strohschneider, V. Osvaldová, R. Šimíková, M. Sedláček, J. Vlček, O. Skřivan, P. Šlapák

HC Vimperk:

Š. Holeček (T. Karvan) — O. Majer, T. Roučka, M. Trůbl, V. Pravda, Š. Sedlecká, B. Mádlová, T. Tušl, T. Hošek — M. Lašák, T. Michálek, N. Pitelová, T. Dejmek, J. Koška

16. Šimíková (Šlapák) – 9. Pitelová (Pravda), 14. Lašák (Michálek, Sedlecká), 14. Sedlecká (Pitelová), 19. Pravda, 22. Majer (Pravda), 26. Trůbl (Roučka)

Stadion: Klatovy, Zimní stadion města Klatov

Komentář

Na první gól se čekalo do deváté minuty úvodního dějství, kdy skóre otevřela naše posila Natálie Pitelová. V první třetině se našim střelecky dařilo a zaslouženě vedli 1:4. Ve druhé třetině zpočátku drželi střelecké tempo, když zvýšili na 1:6. I přes řadu dalších šancí na obou stranách další gól nepadl. Vimperští se částečně přizpůsobili hře soupeře, přestali se tolik tlačit do jejich branky a utkání se tak víceméně jen dohrávalo. Rozhodně ale lze konstatovat, že vyhrál ten lepší.

Tento týden byl pro starší žáky velmi náročný, protože je čekala nejen středeční dohrávka v Klatovech, ale navíc v sobotu hráli doma s týmem HC Střelci Jindřichův Hradec a v neděli byla na programu další dohrávka, tentokrát ve Strakonicích. Vimperským se bohužel v těchto zápasech již tolik nedařilo a oba zápasy prohráli.

Novinky v systému Krajské ligy mužů

V pondělí 06. května 2024 se v budově Krajského úřadu v Českých Budějovicích uskutečnila volební  konference Jihočeského...

Další mistrovský titul pro Šimona Hrubce

Vimperský odchovanec Šimon Hrubec dosáhl se svým týmem ZSC Lions z Curychu ve Švýcarské nejvyšší soutěži na titul.

Hráči třetích a čtvrtých tříd začali přípravu na novou sezónu

V pondělí 29. dubna 2024 začala pro hráče 3 a 4 tříd příprava na novou sezónu. Do letní přípravy se pod vedením trenérů Davida...