Vysoké vítězství mladších žáků proti Písku

Ve druhé kole Ligy mladších žáků přivítal Vimperk na svém ledě  Krále z Písku.

HC Vimperk:

Tesař - Sitár, Předota, Frček, Jeřábek, Mádl, Binder, Hajný, Mirvald, Fridrich (C), Venta, Vinš, Kraml, Illek

IHC Králové Písek:

Michalec (Šíma) - Šíma, Štěpán, Musil, Říha, Hrdina, Němeček, Krivoňák, Krůček (C), Leskovec, Pavlíček, Škoda, Horák, Burkoň, Voievoda

Branky, asistence:  2. Jeřábek (Vinš), 6. Mádl (Vinš), 7. Fridrich (Illek), 11. Illek (Fridrich), 13. Vinš (Fridrich), 17. Fridrich, 23. Předota, 25. Fridrich (Hajný), 31. Vinš (Kraml), 35. Hajný (Fridrich), 37. Předota, 39. Kraml (Vinš), 40. Předota (Frček), 41. Fridrich (Illek), 51. Illek (Hajný), 52. Jeřábek, 57. Kraml, 58. Hajný (Fridrich) -  10. Krůček, 10. Horák (Krůček), 14. Krůček, 57. Němeček (Horák)

Vyloučení  3:1      Využití  0:1      V oslabení  1:0         Rozhodčí: Bublíková, Šimáková

Stadion: Vimperk, Zimní stadion

Komentář

V sobotu 7. října přivítali vimperští hokejisté tým IHC Králové Písek. Do utkání vstoupili domácí mladíci dobře, rychle vedli 3:0, ale stačil chvilkový výpadek a během minuty dvakrát inkasovali. Kluci se ale rychle otřepali, ihned svůj náskok zvýšili a první třetinu získali poměrem 6:3. Druhá třetina vyšla vimperským klukům báječně. Skvěle bruslili a napadali soupeřovu rozehrávku, krásně kombinovali a nastříleli soupeři dalších 7 gólů. Za zmínku stojí, že nechali soupeře v této části hry pouze dvakrát vystřelit! Třetí třetina se spíše dohrávala, přesto kluci přidali další branky a zaslouženě zvítězili.

Autor: Marian Sitár

Ohlasy

HC Vimperk:

David Vinš, trenér: "Věděli jsme, že nás v druhém kole s Pískem nečeká vůbec nic jednoduchého, protože Písek má ve svém týmu dobré hráče. Do utkání jsme udělali několik změn v sestavě, protože jsem delší dobu nebyl spokojený s určitými věcmi. V zápase jsme byli od začátku zápasu lepší. Bruslení, pohyb, ale nejvic týmový výkon a hezké akce někdy do prázdné brány. Co mě potěšilo bylo jak tým fungoval jak dokázal přenést věci z pátečního ledu do zápasu, protože jsme se na tento zápas hodně připravovali. Až na minutový výpadek v první třetině jsme odehráli výbornej týmový zápas a z toho mám radost. Příští týden nás v neděli čeká derby ve Strakonicích kam jedeme s jasným cílem prodloužit vítěznou sérii."