Martin Willmann | | Mládež

Starší žáci na domácím turnaji třetí.

Poslední pátek roku 2023 uspořádal tým starších žáků již VI. ročník hokejového turnaje s názvem "O Vánoční pohár 2023.

Turnaj byl určen pro čtyři týmy a hrál se systémem každý s každým. Hrací doba byla stanovena na 2 x 20 minut, kdy každá třetina se brala jako samostatný zápas. Jako přídavek se hrálo prodloužení 5 minut 3/3 o bonusový bod do tabulky. Za výhru pak byly dva body za remízu jeden bod a za prohru nula bodů.

Turnaje se zúčastnily, kromě domácího týmu, týmy z Českého Krumlova, Třemošné a Poděbrad. K vidění byly velmi zajímavé zápasy, kdy vyčníval výkon hráčů Poděbrad. Domácí tým až do posledního zápasu usiloval o příčky nejvyšší, ale nakonec obsadil třetí místo.

Muži neuspěli v Soběslavi

V rámci 7. kola krajské ligy mužů odjel náš A-tým k dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát do Soběslavi.

A tým porazil favorita z Milevska v prodloužení.

Po nevýrazném pátečním výkonu proti týmu Božetic se domácí tým mužů vyšvihl k výbornému výkonu a v 6. kole Krajské ligy mužů a po...

V pátečním boji muži vydolovali dva cenné body proti Božeticím

V pátek 11. října 2024 čekal na tým mužů večerní zápas proti týmu Božetic, kteří již tradičně hrají na milevském ledě. Přestože...