Martin Willmann | | Mládež

V domácím prostředí mladší žáci nezaváhali.

V posledním přípravném zápase před ostrým startem do sezóny se mladší žáci utkali s Motorem České Budějovice.

V sobotu 16. září se střetli na vimperském zimním stadionu týmy HC Vimperk a HC Motor České Budějovice. Začátek zápasu byl opatrný a vyrovnaný. Po úvodní brance domácích soupeř rychle vyrovnal. Poté se přeci jen projevila drobná herní převaha vimperských mladíků. Do konce úvodní třetiny přidali ještě dvě branky. Stav po první třetině 3:1 pro domácí. Druhá třetina byla mnohem vyrovnanější. Oba týmy produkovali celkem dost nepřesností. Hosté dokázali snížit na rozdíl jedné branky, ale domácí do konce třetiny odpověděli dalšími dvěma brankami a tím navýšili své vedení po dvou třetinách na 5:2. Ve třetí třetině domácí přidali, především zlepšili proměňování svých šancí a dovedli zápas do vítězného konce.

HC Vimperk : HC Motor České Budějovice 10:3 (3:1, 2:1, 5:1)

Sestava: gólmani Tesař (19 zákroků), Hujda (10 zákroků) – obránci: Pravda (3+1), Venta (0+1), Sitár (1+0), Sedlecká (0+1), Binder, Hanzal – útočníci: Hajný (1+2), Jeřábek (1+1), Fridrich (1+0), Mádl, Vinš (1+2), Kraml (2+1), Musálek, Předota, Frček, Pohan.

Autor: M. Sitár

Trenér David VinšDalší přípravný zápas jsme odehráli doma s Motorem ČB . Začátek zápasu jsme odehráli hodně špatně chyběl nám pohyb a věci , které trénujeme . Postupem času se hra od nás zlepšila a dalo se na zápas i dívat . Hráči Motoru nehráli vůbec špatný zápas . Závěrečnou třetinu jsme již odehráli dobře a převahu vyjádřili i gólově. Jediné , co mě mrzí je, že nedokážeme přenášet věci z tréninku do hry. Ve čtvrtek nás čeká opět Český Krumlov a bude to poslední příprava na novou sezónu.

Muži neuspěli v Soběslavi

V rámci 7. kola krajské ligy mužů odjel náš A-tým k dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát do Soběslavi.

A tým porazil favorita z Milevska v prodloužení.

Po nevýrazném pátečním výkonu proti týmu Božetic se domácí tým mužů vyšvihl k výbornému výkonu a v 6. kole Krajské ligy mužů a po...

V pátečním boji muži vydolovali dva cenné body proti Božeticím

V pátek 11. října 2024 čekal na tým mužů večerní zápas proti týmu Božetic, kteří již tradičně hrají na milevském ledě. Přestože...