Martin Willmann | | Mládež

V domácím prostředí mladší žáci nezaváhali.

V posledním přípravném zápase před ostrým startem do sezóny se mladší žáci utkali s Motorem České Budějovice.

V sobotu 16. září se střetli na vimperském zimním stadionu týmy HC Vimperk a HC Motor České Budějovice. Začátek zápasu byl opatrný a vyrovnaný. Po úvodní brance domácích soupeř rychle vyrovnal. Poté se přeci jen projevila drobná herní převaha vimperských mladíků. Do konce úvodní třetiny přidali ještě dvě branky. Stav po první třetině 3:1 pro domácí. Druhá třetina byla mnohem vyrovnanější. Oba týmy produkovali celkem dost nepřesností. Hosté dokázali snížit na rozdíl jedné branky, ale domácí do konce třetiny odpověděli dalšími dvěma brankami a tím navýšili své vedení po dvou třetinách na 5:2. Ve třetí třetině domácí přidali, především zlepšili proměňování svých šancí a dovedli zápas do vítězného konce.

HC Vimperk : HC Motor České Budějovice 10:3 (3:1, 2:1, 5:1)

Sestava: gólmani Tesař (19 zákroků), Hujda (10 zákroků) – obránci: Pravda (3+1), Venta (0+1), Sitár (1+0), Sedlecká (0+1), Binder, Hanzal – útočníci: Hajný (1+2), Jeřábek (1+1), Fridrich (1+0), Mádl, Vinš (1+2), Kraml (2+1), Musálek, Předota, Frček, Pohan.

Autor: M. Sitár


Trenér David VinšDalší přípravný zápas jsme odehráli doma s Motorem ČB . Začátek zápasu jsme odehráli hodně špatně chyběl nám pohyb a věci , které trénujeme . Postupem času se hra od nás zlepšila a dalo se na zápas i dívat . Hráči Motoru nehráli vůbec špatný zápas . Závěrečnou třetinu jsme již odehráli dobře a převahu vyjádřili i gólově. Jediné , co mě mrzí je, že nedokážeme přenášet věci z tréninku do hry. Ve čtvrtek nás čeká opět Český Krumlov a bude to poslední příprava na novou sezónu.


Czechicehockey.tv

Sportovní klub HC Vimperk, z.s. začal spolupracovat se streamovací platformou czechicehockey.tv Streamovací kamera je již umístěna na...

HOKEJOVÝ PLES HC VIMPERK

V sobotu 11. listopadu 2023 od 19:00 hodin pořádá Sportovní klub HC Vimperk, z.s. "HOKEJOVÝ PLES", který se uskuteční ve společenském ...

3. třída v rámci přípravy vyjela na přátelský zápas do Příbrami

Přípravy na nadcházející sezónu vrcholí. V neděli 24. září vyjeli hokejisté 3. třídy na přátelské utkání do Příbrami.