Martin Willmann | | Mládež

Vydařený víkend 9. třídy

V uplynulém víkendu (7-8.10.2023) čekalo na tým devátých tříd dvoukolo mistrovských zápasů a vimperští brali body v obou zápasech.

V sobotu 7. října nejprve deváťáci změřili síly v Českých Budějovicích s týmem HC Mad Bull České Budějovice. Do Budějovic odjížděl tým s vědomím, že na svém kontě má již dvě porážky a na potřetí již chtěli ochutnat pocit vítězství. Od počátku zápasu si šli za svým cílem a hned v první třetině dokázali hned třikrát překonat Homolku v brance Mad Bullu. Druhá třetina byla vyrovnanější, přestože vimperští měli stále tlak, který však nedokázali přeměnit ve více branek. V této třetině se trefil pouze vimperský Tuček. Ve třetí třetině se pak zase vimperští rozstříleli a postupně domácího gólmana překonali ještě čtyřikrát a po závěrečném hvizdu se ukazatel skóre zastavil na stavu 0:8 pro hostující tým z Vimperka, kteří si tak mohli připsat první tři body do tabulky soutěže.

Hned v neděli na devítku čekal další, tentokrát domácí, zápas. Proti nim se postavil tým Střelců z Jindřichova Hradce, který patří k favoritům celé soutěže. Domácí tým povzbuzen sobotní výhrou se na svého soupeře vrhli hned od začátku zápasu, ale jako první také inkasoval. Hned však dokázal odpovědět, ale těsně před první sirénou opět inkasoval a do kabin se šlo za stavu 1:2 pro domácí. Druhá třetina domácím vyšla náramně, kdy dokázali stav zápasu obrátit ve svůj prospěch, když Filipa v brance Střelců překonali hned třikrát a když Anežka Pitelová za svá záda pustila jen dvě střely, šel domácí tým do vedení 4:3. Ve třetí třetině to byl boj na všech frontách, hra se přelévala z jedné strany na druhou a střelci obou týmu se předháněli. Nakonec na obou stranách padly tři branky a tak se domácí tým mohl radovat z další, již druhé výhry, o tomto víkendu.

Muži neuspěli v Soběslavi

V rámci 7. kola krajské ligy mužů odjel náš A-tým k dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát do Soběslavi.

A tým porazil favorita z Milevska v prodloužení.

Po nevýrazném pátečním výkonu proti týmu Božetic se domácí tým mužů vyšvihl k výbornému výkonu a v 6. kole Krajské ligy mužů a po...

V pátečním boji muži vydolovali dva cenné body proti Božeticím

V pátek 11. října 2024 čekal na tým mužů večerní zápas proti týmu Božetic, kteří již tradičně hrají na milevském ledě. Přestože...