Martin Roučka | | Mládež

Dvojzápas starších žáků

Z víkendového dvojutkání si starší žáci vybojovali jednu výhru za vítezství v Milevku.

Tento víkend čekal hráče kategorie starších žáků ligový dvojzápas, kdy nejprve v sobotu přivítali na domácím ledě soupeře z Písku. Tento duel byl až do začátku 3. třetiny velmi vyrovnaný. Po úpravě ledu se vraceli za stavu 1:2 pro hosty. Bohužel náš tým nedokázal navázat na předchozí soustředěný výkon a inkasoval dalších 7 branek. Konečný výsledek 1:9 je bohužel velkým zklamáním.

V neděli v rámci nabitého víkendu, odjeli starší žáci do Milevska s jasným cílem, zlepšit si náladu po nepovedeném zápasu. Tentokrát byl tým posílen o účast 5 hráčů ročníku 2010, kteří oficiálně patří do soutěže starších žáků. Je nutné podotknout, že právě tito hráči byli těmi rozdílovými, kteří rozhodli o konečném vítězství HC Vimperk 10:4. Avšak celý tým se nechal strhnout výkony těch nejlepších a předvedl bojovnou hru, kdy výsledkem byla zcela zasloužená výhra.