HC VimperkHC Strakonice

5:5 (1:1, 3:3, 1:1)
Martin Roučka | | Mládež

Dohrávka 10. kola ligy starších žáků

Ve středu 20.3.2024 byla na programu dohrávka dříve odloženého zápasu starších žáků proti týmu HC Strakonice.

HC Vimperk:

Š. Holeček (T. Karvan) — T. Roučka, V. Pravda, Š. Sedlecká, T. Hošek — M. Lašák, N. Pitelová, S. Šebánek, T. Michálek, T. Dejmek, P. Ženíšek, J. Koška, J. Mžigod, A. Bušek

HC Strakonice:

M. Zralý (M. Špiřík) — M. Štěpánek, E. Kubíček, F. Málek, K. Gebel, J. Rybáček, A. Vilánek — J. Vilánek, T. Hřebíček, J. Jůzek, O. Tomek, J. Vršek, J. Klečková, J. Žilák, L. Bečvář

20. Ženíšek (Pravda, Roučka), 22. Ženíšek (Šebánek), 24. Pravda (Šebánek, Michálek), 27. Ženíšek, 53. Pravda – 1. Jůzek (Tomek, Žilák), 38. Kubíček, 39. Žilák (Bečvář), 40. Žilák (Rybáček), 50. Jůzek

Diváci: 50

Stadion: Vimperk, Zimní stadion

Komentář

K vidění bylo vyrovnané utkání. Vedení se jako první ujali hosté ze Strakonic a to hned v 1. minutě po nenápadné akci. Našim hokejistům se podařilo srovnat v závěru třetiny. V první polovině té druhé se našim podařilo přidat další 3 branky a tak v polovině zápasu vedli již 4:1. Koncem druhé třetiny si však naši vybrali slabší chvilku, kdy během 3 minut inkasovali hned 3 krát a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 4:4. V posledním dějství přidal každý tým po jednom gólu a tak utkání skončilo nerozhodným stavem 5:5.

Novinky v systému Krajské ligy mužů

V pondělí 06. května 2024 se v budově Krajského úřadu v Českých Budějovicích uskutečnila volební  konference Jihočeského...

Další mistrovský titul pro Šimona Hrubce

Vimperský odchovanec Šimon Hrubec dosáhl se svým týmem ZSC Lions z Curychu ve Švýcarské nejvyšší soutěži na titul.

Hráči třetích a čtvrtých tříd začali přípravu na novou sezónu

V pondělí 29. dubna 2024 začala pro hráče 3 a 4 tříd příprava na novou sezónu. Do letní přípravy se pod vedením trenérů Davida...